Oliwy i oleje Olitalia

Korzenie marki Olitalia wyrastają z włoskiego regionu Emilia Romagna. Stąd produkowane przez rodzinę Cremonini produkty czerpią najlepsze kulinarne tradycje i trafiają do ponad 120 krajów, w tym na polskie stoły.

Jej produkty doceniane są przez profesjonalistów we Włoszech, gdzie Olitalia jest najczęściej wybieraną marką przez Szefów Kuchni, będąc symbolem gastronomicznej jakości i tradycji.

Przy ścisłej współpracy z degustatorami oliw oraz najlepszymi stowarzyszeniami szefów kuchni zapewnia  wszechstronny wachlarz produktów do przygotowywania i doprawiania dań, odpowiadając zmieniającym się potrzebom konsumentów na świecie.  W ten sposób możesz na co dzień przyrządzać smaczne i zdrowe potrawy surowe, gotowane, smażone, a nawet pieczone jak z włoskich restauracji.

Olitalia nie zapomina przy tym o eleganckim, ciemnym i wygodnym w użytkowaniu opakowaniu, chroniącym cenne oliwy i oleje przed utlenianiem pod wpływem działania światła, a szkło stosowane do produkcji opakowań w 75% pochodzi z recyklingu.

Olitalia Glassa truflowa 250 ml Olitalia Glassa truflowa 250 ml
Producent: Olitalia
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej
Olitalia olej ryżowy 1 L Olitalia olej ryżowy 1 L
Producent: Olitalia
Cena: 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
Olitalia olej ryżowy 500 ml Olitalia olej ryżowy 500 ml
Producent: Olitalia
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 L Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 L
Producent: Olitalia
Cena: 23,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl